Janod Atelier Sada Maxi Třpytivý obraz s krystalky Jelen od 8 let
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Atelier Sada Maxi Třpytivý obraz s krystalky Jelen od 8 let
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Tato malířská souprava, ideální pro mladé řemeslníky ve věku 8 let, vyžaduje měkkost a přesnost! K zvládnutí této techniky není zapotřebí žádný akvarel ani voda: Lesklé mini kameny jsou po ruce, aby se vytvořily elegantně vypadající obrázky. 6 /silné>. Balíček zahrnuje 1350 mini kamenů ve 14 různých barvách, stejně jako podnos a čtverec pryskyřice, aby se usnadnilo manipulaci s kameny. Vytvoření obrázku bude trvat přibližně 4 až 5 hodin. Tato aktivita rozvíjí koncentraci a jemné motorické dovednosti. obsah: 1 lepivé plátno s ochrannou fólií, 3900 kamenů v 15 různých barvách, 1 mísa pro kamínky, 1 guma a 1 speciální pero. Kreativní soubor Janoda vyvíjí a propaguje tvorbu, dovednost a představivost dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. Rozměry balíčku: 19,5 x 0,1 x 23,5 cm Doporučený věk: 8+Dodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217379483 |
| ? Vek dieťatka: | od 8 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.07 kg |
| ? Materiál: | papier,plast |
| ? Počet dielikov: | 3904 |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 19,5 x 0,1 x 23,5 cm |
| hmotnosť: | 0.07 kg |
| Vek: | od 8 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 19,5 x 0,1 x 23,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 3904 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | papier,plast |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
