Podrobný popis
Život v oceánu, svět plný barev a krásných mořských zvířat: milujeme také tento soubor a děti! Obsahuje 6 krásných obrázků, které mohou děti malovat. Mohou použít dodanou šablonu, aby se ujistili, že hotové obrazy jsou dokonale perfektní. Karty s obrázkem pro mořský zvířata mají velikost 20,7 x 11,8 cm Kreativní sada obsahuje 6 obrázků, pokynů a 1 štětce. Pro děti od: 7 let dimenze produktu: 20,7 x 11,8 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217379902 |
| ? Vek dieťatka: | od 7 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.12 kg |
| ? Materiál: | kartón,papier |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 20,7 x 11,8 cm |
| Téma: | Morský svet |
| hmotnosť: | 0.12 kg |
| Téma: | Morský svet |
| Vek: | od 7 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 20,7 x 11,8 cm |
| TOP: | Áno |
| Materiál: | kartón,papier |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
