Janod Atelier Sada Midi Třpytivé obrázky s krystalky Magie od 7 let
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Atelier Sada Midi Třpytivé obrázky s krystalky Magie od 7 let
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Zadejte skutečně magický svět s tímto řemeslným set od Atelier du calme. Víly a další magická stvoření, jako jsou Unicorns, již nemohou čekat, až budou třpytivé, když jejich děti ve věku 7 a více zdobují jasně zbarvené mini kameny. Musíte dokončit 3 obrázky, z nichž každá vyžaduje přesnost a koncentraci, ale jednoduchou techniku: Vezměte mini kameny dotykem a umístěte je na obrázek, abyste zdobili scény! Malé ozdoby okamžitě dodržují samoamisivní desky. Tato aktivita pomáhá rozvíjet přesnost a jemné motorické dovednosti. Obsah: 3 obrázky pro lepicí korálky, 1 korálková mísa, 1 speciální pero, 1 guma a 1350 korálků. Kreativní soubor Janoda vyvíjí a propaguje tvorbu, dovednost a představivost dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. Rozměry balíčku: 20,7 x 0,1 x 11,8 cm Doporučený věk: 7+Dodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217378776 |
| ? Vek dieťatka: | od 7 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.06 kg |
| ? Materiál: | papier |
| ? Počet dielikov: | 1356 |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 20,7 x 0,1 x 11,8 cm |
| hmotnosť: | 0.06 kg |
| Vek: | od 7 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 20,7 x 0,1 x 11,8 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 1356 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | papier |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
