Podrobný popis
Prozkoumejte úžasný svět jednorožců a poníků! Tato sada obsahuje 3 číslované karty, na které musí dítě přilepit třpytivé nebo matné kusy mozaiky pomocí uzavřených pokynů. Obsah: 3 tabulky s motivy poníků a jednorožci a 600 kusů mozaiky, 3 adhezivní háčky a brožura se šablonami a pokyny. Tato aktivita rozvíjí motorické dovednosti, odraz a aplikaci u dětí. Vhodné pro děti od 5 let. Materiál: Paper_X000D_ Rozměry: 22 x 0,2 x 26 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217379575 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.15 kg |
| ? Materiál: | kartón,papier |
| ? Počet dielikov: | 606 |
| Master kartón: | 6 |
| Rozmery: | 22 x 0,2 x 26 cm |
| Téma: | Jednorožce a Kone |
| hmotnosť: | 0.15 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 22 x 0,2 x 26 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 606 |
| Master kartón: | 6 |
| Materiál: | kartón,papier |
| Téma: | Jednorožce a Kone |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
