Janod Atelier Sada na výrobu šperků se šperkovničkou Neónové náramky 8+
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Atelier Sada na výrobu šperků se šperkovničkou Neónové náramky 8+
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Tato sada obsahuje pokyny a materiály, které potřebujete k výrobě 7 neonových brazilských náramků.Dodatočné parametre
| Kategória: | Tvorenie pre dievčatá |
|---|---|
| EAN: | 3700217379292 |
| ? Vek dieťatka: | od 8 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.13 kg |
| ? Materiál: | kov/nerez,textil |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 28 x 0,7cm |
| hmotnosť: | 0.13 kg |
| Vek: | od 8 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 28 x 0,7cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | kov/nerez,textil |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
