Podrobný popis
Šperky, díky kterým se budete usmívat! Tato kreativní sada umožňuje dětem ve věku 6 let a starším vyzkoušet si výrobu 6 korálkových květinových šperků: ideální dílna pro výrobu vlastních šperků pro stimulaci kreativity a preciznosti těch nejmenších. Sada obsahuje: 1 bílá voskovaná nit, 2 elastické šňůrky (modrá a růžová), 1 průhledná nylonová nit, 2 "smajlíky" korálky, 2 srdíčka (růžová a modrá), 4 trubičky rokajlu (bílá, růžová, oranžová a modrá), 2 malé neonové růžové třásně a 2 zlaté listové přívěsky. K dispozici je také brožura s pokyny: obsahuje všechny modely a pokyny potřebné pro výrobu šperků krok za krokem. Z této kreativní sady lze vyrobit 3 náramky, 2 náhrdelníky a 1 prsten. Dokončení 6 šperků by mělo trvat přibližně 3-4 hodiny. Tento kreativní koníček je pro děti zábavnou řemeslnou činností: po dokončení mohou své výtvory hrdě nosit! Květy, třásně, usměvavé tváře a jiné. Tyto šperky jistě rozveselí každého! Manipulace s kuličkami a dodržování pokynů podněcují koncentraci, dovednost a klid, navíc k úžasnému konečnému výsledku!Dodatočné parametre
| Kategória: | Tvorenie pre dievčatá |
|---|---|
| EAN: | 3700217379988 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.12 kg |
| ? Materiál: | plast |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 19 x 3 x 15 cm |
| hmotnosť: | 0.12 kg |
| Vek: | od 6 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 19 x 3 x 15 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | plast |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
