Janod Atelier Sada Výroba šperků Znamení zvěrokruhu 14 ks od 7 let
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Atelier Sada Výroba šperků Znamení zvěrokruhu 14 ks od 7 let
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Šperky s osobitostí! S touto řemeslnou soupravou mohou děti ve věku od 7 let vyrobit 14 šperků s motivem astrologických znamení a buď si je nechat pro sebe, nebo je nabídnout svým přátelům. Zahrnuto je každé znamení zvěrokruhu. Sada obsahuje: 12 strieborných plastových korálok, 175 modrých náhodných „písmenkových“ korálikov, 50 guľatých matných korálok, 1 ružovú elastickú šnúrku, 1 striebornú retiazku, 4 strieborné zapínadlá, 2 strapce, 2 strieborné prívesky s hviezdami, 1 niť zeleného jadeitu a 2 obliečky „nafouknutých“ nálepek. Součástí je také brožurka s návody a modely: do této aktivity se zapojí i malé děti! Z této sady šperků dle vlastního uvážení můžete vyrobit 3 náramky s písmeny a matnými korálky, 3 náramky ze zapletených řetízků, 6 náramků s nití a 2 náhrdelníky s přívěskem. Tato praktická aktivita vyžaduje trpělivost a preciznost, a proto je ideální pro fanoušky tvorby a ty, kteří milují toužebně hledět na hvězdy! Výroba všech šperků nabízených v této soupravě bude trvat 2:30 až 3 hodiny. j. 10 až 15 minut na jeden šperk. Umění a řemesla se vždy sejdou při hledání klidné činnosti, která zároveň stimuluje kreativitu. Své astrologické znamení a své povahové rysy mohou prcky hrdě vystavovat už od útlého věku: jaký je lepší způsob, jak se projevit, než prostřednictvím šperků? Kolekce DIY (moje výroba) se přibližuje k užitnému umění a umožňuje dětem zhotovit si umělecké výrobky, na které mohou být nejen hrdé, ale také je používat nebo si je vystavit. Kreativní sada Janod rozvíjí a podporuje tvoření, dovednost a představivost u dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají moc místa, jsou vhodné na cesty i na doma, ve zdraví i nemoci a zabaví děti na dlouhé hodiny. Tvoření různými technikami podporuje soustředění a koncentraci, přirozené zkoumání a výtvarné schopnosti.Dodatočné parametre
| Kategória: | Tvorenie pre dievčatá |
|---|---|
| EAN: | 3700217379957 |
| ? Vek dieťatka: | od 7 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.25 kg |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 25,5 x 4 x 21 cm |
| hmotnosť: | 0.25 kg |
| Vek: | od 7 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 25,5 x 4 x 21 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 3 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
