Janod Atelier Sada XXL sada s aktivitami Vesmírné dobrodružství od 7 let
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Atelier Sada XXL sada s aktivitami Vesmírné dobrodružství od 7 let
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Připravte se na Take -off! S touto multifunkční sadou řemeslníků budou děti ve věku 7 a více let schopny vytvořit 13 výtvorů na téma nebeských dobrodruhů: letadla, rakety, astronauti, superhrdiny a další. Děti mohou vyzkoušet několik technik pro různé kreativní aktivity. Zkušení nadšenci mohou vyrábět 4 papírové letadla, 1 model letadla a 2 papírové rakety s odpalovacím zařízením. Zatímco ti pedantičtí mají zábavné zdobení 2 samodhezivních obrázků s flitry, 2 panely s barevným pískem a 2 mozaikovými maskami. Existuje brožura s pokyny, které budou doprovázet počáteční řemeslníky v každém kroku. Tato multifunkční souprava obsahuje 6 různých řemeslných aktivit: origami, modelování, nálepky a lepené flitry, mozaiky nebo písek. Dokončení všech výtvorů nabízených v této sadě trvá přibližně 4 hodiny a 20 minut. Kreativní koníček s tématem Sky a vesmíru s různými technikami v jádru. Děti budou moci ozdobit zdi své ložnice pěknými obrazy, létat s raketami po celém domě a přeměnit se na přizpůsobené masky. Tato sada uměleckých řemesel lze představit skupině dětí, které se mohou všechny účastnit různých aktivit a rozvíjet své dovednosti a umělecké talenty jako tým. Sky Adventurers Multiactivitus Kit je součástí kolekce Les Ateliers du Calme. Obsah: 4 papírové listy pro výrobu letadel, 2 papírové listy pro výrobu raket, 1 přistávací železniční výsměch, 4 pozadí, 2 elastické vlákna, 2 masky, 3 adhezivní mozaikové listy, 2 trubice s barevnými Písek, 400 flitrů, list s nálepkami. Kreativní soubor Janoda vyvíjí a propaguje tvorbu, dovednost a představivost dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. Rozměry balíčku: 26 x 3,5 x 26 cm Doporučený věk: 7+Dodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217378769 |
| ? Vek dieťatka: | od 7 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.61 kg |
| ? Materiál: | papier |
| ? Počet dielikov: | 420 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 26 x 3,5 x 26 cm |
| Téma: | Vesmír a Zemeguľa |
| hmotnosť: | 0.61 kg |
| Vek: | od 7 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 26 x 3,5 x 26 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 420 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | papier |
| Téma: | Vesmír a Zemeguľa |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
