Janod Atelier XXL sada s mnohými aktivitami zvířátka Maxi 6+
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Atelier XXL sada s mnohými aktivitami zvířátka Maxi 6+
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
4 desky, 4 papírové karty, 5 modelů origami, 2 masky, 1 smršťovací plastový mobilní a 1 papírový dekorace na zdi pro výrobu 500 flitrů, 5 fluorescenčních značek, 6 listů papírového origami, 113 pěnových mozaik, nálepky a 1 modely. Girlanda: 40 cm. Tato aktivita se vyvíjí: motorické dovednosti, odraz a aplikace. Dárková krabička Pro děti od: 6 letDodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217379551 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.68 kg |
| ? Materiál: | kartón,papier |
| ? Počet dielikov: | 525 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 40 cm |
| hmotnosť: | 0.68 kg |
| Vek: | od 6 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 40 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 525 |
| Materiál: | kartón,papier |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
