Podrobný popis
S touto kreativní soupravou pro děti vytvoříte originální náramky, náhrdelníky nebo prsten. Obsah: 1 pryskyřičná sada, 1 silikonový tvar s předměty v galaxii, 1 trubice s modrým barvivem, 1 lopatka, 1 trubice s růžovými třpytkami, 1 trubice se zlatými třpytky, 1 hlíz s hvězdičkami třpytí , 1 pár rukavic, 1 vlákno, 1 prsten, přívěsky, 1 dřevěná hůl. Collection DIY (moje produkce) se blíží k uměleckému umění a umožňuje dětem vyrábět umělecké výrobky, na které mohou být nejen hrdí, ale také je používat nebo vystavit. Kreativní soubor Janoda vyvíjí a propaguje tvorbu, dovednost a představivost dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. Rozměry balíčku: 25,5 x 4 x 21 cm Doporučený věk: 8+Dodatočné parametre
| Kategória: | Tvorenie pre dievčatá |
|---|---|
| EAN: | 3700217379377 |
| ? Vek dieťatka: | od 8 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.09 kg |
| ? Materiál: | kov/nerez,plast |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 25,5 x 4 x 21 cm |
| hmotnosť: | 0.09 kg |
| Vek: | od 8 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 25,5 x 4 x 21 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kov/nerez,plast |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
