Podrobný popis
Dřevěná kytara-ohýbačka pro děti Janod Pure Aktuální smysly vašich dětí a dává jim radost z hudební improvizace! Originální a vysoce kvalitní dětský bendži s pastelovými zvířaty má nylonové struny a je vhodný pro všechny malé hudebníky z 3 let. Nástroje podporují rozvoj hudebního pocitu a pocitu rytmu vašich dětí a díky jejich rozmanitosti celé vaší rodiny určitě nabídnou hodiny plné zábavy. 8 cm Materiál: WoodDodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217351601 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.35 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 18 x 5 x 43,8 cm |
| Téma: | Les |
| hmotnosť: | 0.35 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Pure |
| Rozmery: | 18 x 5 x 43,8 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Les |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
