Podrobný popis
Váš malý pán bude mít nyní na správném místě vše nástroje! Vozík může být zabrzděn tak, aby děti mohly & nbsp; Bezpečně kolem něj. Se 3 otvory, 2 desky se 4 otvory. Systém převrácení je přímo integrován do stran vozíku. Osa kovu se používá k připojení kol. Chůze kola jsou velmi tichá, protože jsou pogumovaná, což určitě oceníte zejména doma. Hračka je vhodná z 18 měsíců.Dodatočné parametre
| Kategória: | Chodítka |
|---|---|
| EAN: | 3700217364786 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov |
| ? Váha: | 4.9 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 37 x 35 x 44 cm |
| hmotnosť: | 4.9 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov |
| Séria: | Brico’Kids |
| Rozmery: | 37 x 35 x 44 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
