Podrobný popis
Janod Wooden Car and Kit for Boys Truck Bricokids má veselý barevný design a skládá se ze 17 dílů. Auto má praktické losování na přední straně. Dřevěná hádanka je skvělá hračka pro malé pány a milovníky skládacích hraček. Dřevěná hračka vyvíjí nejen motorické dovednosti a dovednosti dětí, ale také představivost a představivost. Dětské dřevěné auto je nadčasová dřevěná hračka, vyrobená z vysoce kvalitního dřeva a neškodných a odolných barev. Její jedinečný design, realistický design a barvy očích se zajišťují, že si s ním každý malý chlapec rád hraje. obsahuje 17 dílů včetně 3 nástrojů, pevných plastových kol, kovových náprav. Vhodný pro děti od 2 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry na povolania |
|---|---|
| EAN: | 3700217350222 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov |
| ? Váha: | 0.86 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 17 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 29,8 x 10,5 x 15,6 cm |
| Téma: | Autá |
| hmotnosť: | 0.86 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov |
| Séria: | Brico’Kids |
| Rozmery: | 29,8 x 10,5 x 15,6 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 17 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Autá |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
