Janod Čarovná noc Třpytivé písky svítící ve tmě Atelier Sada Maxi 5+
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Čarovná noc Třpytivé písky svítící ve tmě Atelier Sada Maxi 5+
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Kreativní sada magických nočních třpytivých písků, které svítí ve tmě Janod Atelier .; 5 karet, 4 & nbsp; trubice písku a jedné špachtle. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. V této tvůrčí hře si děti vyvíjejí jemné motorické dovednosti, trpělivost a pocit detailů. Papír.Dodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217378851 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.5 kg |
| ? Materiál: | kartón,papier |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 20,7 x 24,4cm |
| hmotnosť: | 0.5 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 20,7 x 24,4cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | kartón,papier |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
