Podrobný popis
Tento osmnáctiletý elektrický klavír je dokonale stabilní a jeho velikost je ideální pro mladší hráče. Jeho zvuk připomíná pravý klavír. & Nbsp; obsahuje poznámky 4 písní. Pro vaše pohodlí se klavír automaticky přejde do pohotovostního režimu, když 2 minuty po poslední hře. Dodané kompilované, ale bez baterií (čtyři 1,5 V baterie). Rozměry: 33 x 25 x 29 cm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské hudobné hračky a nástroje |
|---|---|
| EAN: | 3700217376185 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 3.4 kg |
| ? Materiál: | drevo,kov/nerez |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 33 x 25 x 29 cm |
| Baterky v balení: | Nie |
| Typ baterky: | 4x AA-LR6 |
| hmotnosť: | 3.4 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Confetti |
| Rozmery: | 33 x 25 x 29 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo,kov/nerez |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
