Podrobný popis
Připravte své přátele chutná malá jídla i maminka a otec a staňte se malým šéfkuchařem !!! Velká kuchyňská mozaika je vyrobena ze dřeva a má háček pro zavěšení 1 lopatky, 1 hrnec a 1 kovový tah a 3 lepenkové krabice pro jídlo (sýr, mouka, rýže). Stejně jako skutečná kuchyně, varná deska vybavená LED a zvukovým efektem: Jednoduše stisknutím červených knoflíků se rozsvítí hříškové prsteny, druhý tlačení můžete slyšet zvuk varu vody. Zvukové a vakové desky se automaticky vypnou po 30 sekundách nebo po třetím stisknutí červených tlačítek. Tato fantastická, plně vybavená kuchyně má také troubu, mikrovlnnou troubu, skříňku, 3 tlačítka se zvukovými efekty, umyvadlo z nerezové oceli a hodiny. 6 příslušenství. Výška pracovní desky: 50 cm Požadováno 2 alkalické baterie LR6 - 1,5 V (není zahrnuto). Pro děti od: 3 roky Materiál: dřevo Velikost produktu: 55 x 30 x 87 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Hry na povolania |
|---|---|
| EAN: | 3700217366094 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 8.8 kg |
| ? Materiál: | drevo,kartón,kov/nerez |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 55 x 30 x 87 cm |
| Typ baterky: | 2x AA-LR6 |
| hmotnosť: | 8.8 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 55 x 30 x 87 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo,kartón,kov/nerez |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
