Podrobný popis
Pospěš si! V kuchyni to všechno začíná! Perfektní snídaně & nbsp; pro maminku a tátu! S touto krásnou kuchyní budou děti od 3 let milovat & čištění vlastních jídel! Aby se z nich stali skvělé kuchaře, je tato kuchyně vyrobená z přírodního dřeva navržená a v modré a šedé je dodávána s příslušenstvím, včetně háčků k pověšení špagety & nbsp;>, kovový hrnec a < Silné> 2 kartonové krabice s jídlem - těstoviny a sýr . Otočení 2 otočných tlačítek "Otočte" na indukčních destičkách se zvukovými efekty, které zvyšují zvuk tlačítek! Tato dětská kuchyně je také vybavena troubou, skříňkou s magnetickými dveřmi, umyvadlem z nerezové oceli a hodiny. Tato krásná hračka je dodávána s 5 různými doplňky a je zdobena jemným motivem peří. Tento produkt je vyroben z certifikovaného a jiného ovládaného materiálu FSC®. Výška pracovní desky je 50 cm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské kuchynky |
|---|---|
| EAN: | 3700217366087 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 7.61 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 53 x 30 x 78 cm |
| hmotnosť: | 7.61 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 53 x 30 x 78 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
