Podrobný popis
Dětská dřevěná kuchyně Reverso Janod se dvojitá s pračkou a příslušenstvím a nbsp; je v krásné kombinaci Farmeby, takže je vhodný pro chlapce i dívky. Kuchyně rozsvítí každý dětský pokoj svými barvami. Kuchyně nemusí být jen růžová a v tomto a krásné kombinaci bude velmi příjemná cítit malé kuchaře, nejen kuchaři. Kuchyně na jedné straně je vybavena mikrovlnnou troubou, varnoucí, umyvadlem a troubou. Postavená část kuchyně je také policí pro koření a jídlo a otevírací skříň na dně. Hob svítí a vydává zvuky jako v skutečné kuchyni. Po zapnutí svítí jako skutečná deska. Hob & NBSP navíc vydává také zvuky jako vaření, jako když se voda vaří. Část kuchyně je také příslušenství pro šéfkuchaře, který opravdu vážně vaří: síť, hrnec, pánev, otáčení, dvě naběračky a dýně. Kuchyň s prádelem je vhodná pro dívky a chlapce. Děti: Od 3 do 8 let Velikost produktu: 55 x 32 x 90,5 cm Materální: dřevoDodatočné parametre
| Kategória: | Detské kuchynky |
|---|---|
| EAN: | 3700217365943 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 12.53 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 1 |
| Rozmery: | 55 x 32 x 90,5 cm |
| Baterky v balení: | Nie |
| Typ baterky: | 2x AA-LR6 |
| hmotnosť: | 12.53 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 55 x 32 x 90,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 1 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
