Podrobný popis
Dětský strategický odhad, kdo jsem! Balíček obsahuje 48 karet, hrací plochu, podstavec, 48 odnímatelných nálepky. Cílem hry je metoda vyloučení a hádání, co má PET na kartě soupeře. Krabice slouží jako podstavec. Všichni pak vezmou 24 samolepek a hádají navzájem domácího mazlíčka na soupeři. Plánování otázek, zvířata jsou vyloučena na hrací oblasti. Pokud je logické myšlení hráče správné, mělo by se dosáhnout jednoho zvířete metodou vyloučení - zvířete, které má druhý hráč na kartě. Jaké zvíře má soupeře. Sociální hra je zaměřena na rozvoj strategického plánování a logického myšlení. Manipulace s nálepkami a kartami také vyvíjí jemné motorické dovednosti dětí.Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217327491 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.73 kg |
| ? Materiál: | drevo,kartón |
| ? Počet dielikov: | 48 |
| Master kartón: | 3 |
| Počet hráčov: | 2 |
| Rozmery: | 30 x 4 x 21,5 cm |
| hmotnosť: | 0.73 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 30 x 4 x 21,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 48 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,kartón |
| Počet hráčov: | 2 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
