Podrobný popis
Dětské kovové hráze pro Janod Garden pro malé pomocníky, v krásné žluté barvě a vysoce kvalitní dřevěné rukojeti. Vhodné pro děti od 3 let. Rozměry: 72,5 x 20 x 6,5 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Hracie zostavy |
|---|---|
| EAN: | 3700217331900 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.32 kg |
| ? Materiál: | drevo,kov/nerez |
| Master kartón: | 6 |
| Rozmery: | 72,5 x 20 x 6,5 cm |
| hmotnosť: | 0.32 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 72,5 x 20 x 6,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 6 |
| Materiál: | drevo,kov/nerez |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
