Podrobný popis
Dětský koště Janod pro malé pomocníky, v pěkné pastelové modré barvě, s kvalitní dřevěnou rukojetí, pro děti od 3 let. Rozměry: 75 x 19 x 8,5 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Hracie zostavy |
|---|---|
| EAN: | 3700217331894 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.42 kg |
| ? Materiál: | drevo,kov/nerez |
| Master kartón: | 6 |
| Rozmery: | 75 x 19 x 8,5 cm |
| hmotnosť: | 0.42 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 75 x 19 x 8,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 6 |
| Materiál: | drevo,kov/nerez |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
