Janod dětské oboustranné puzzle Zeměkoule v kufříku 208 ks
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod dětské oboustranné puzzle Zeměkoule v kufříku 208 ks
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Krásně ilustrovaná hádanka s motivem východní a západní polokoule naší planety s obrázky zvířat v praktickém kufříku. Velikost složeného hádanky má průměr 50 cm. Vhodný pro děti: od 7 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217326555 |
| ? Vek dieťatka: | od 7 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.3 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 208 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 50 x 40 cm |
| Téma: | Vesmír a Zemeguľa |
| hmotnosť: | 0.3 kg |
| Vek: | od 7 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 50 x 40 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 208 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón |
| Téma: | Vesmír a Zemeguľa |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
