Podrobný popis
Co lze nalézt pod hladinou moře? Kdo poprvé najde sépii? Pozná vaše dítě medúzy z chobotnice? To vše můžete naučit své děti, když skládáte krásnou hádanku světovým motivem pod mořským povrchem! 100 kusů kusů je uloženo snadno a rychle v praktickém případě, což je pěkný doplněk do dětské místnosti. Složené hádanky velikosti je 50 x 40 cm pro děti od 5 do 8 letDodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217326173 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.76 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 100 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 50 x 40 cm |
| Téma: | More |
| hmotnosť: | 0.76 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 50 x 40 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 100 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón |
| Téma: | More |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
