Podrobný popis
Dětská dřevěná kamera má zájem nejen o jeho design, ale také s efekty. Má zvukové a osvětlovací efekty, které se podobá skutečné kameře. Má také zvuk a světlo. Malý fotograf se zamiluje do dřevěné kamery na první pohled, protože má promyšlené detaily a nadčasový design. Rozměry 10,5x3,8 cm Vhodné pro děti od 1 roku Vhodné od 1 rokuDodatočné parametre
| Kategória: | Od 1 roka |
|---|---|
| EAN: | 3700217353810 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.2 kg |
| ? Materiál: | drevo,guma |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 10,4 x 4,5 x 7,6 cm |
| hmotnosť: | 0.2 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 10,4 x 4,5 x 7,6 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,guma |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
