Podrobný popis
Dřevěný mobilní telefon má 7 tlačítek, které mohou dítě stisknout a poslouchat různé zvuky. Balíček také obsahuje silikonový pouzdro, díky kterému je hračka příjemnější na dotek a poskytuje realističtější dojem. Vhodné pro děti od 18 do 36 měsíců Rozměry 6,5x2,5x12 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Od 1 roka |
|---|---|
| EAN: | 3700217353346 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.2 kg |
| ? Materiál: | drevo,guma |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 6,5 x 2,5 x 12 cm |
| Baterky v balení: | Áno |
| Typ baterky: | 3x LR44 |
| hmotnosť: | 0.2 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 6,5 x 2,5 x 12 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,guma |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
