Podrobný popis
Dřevěný xylofon s 12 železnými a nbsp; červená, žlutá, zelená, oranžová, modrá ... "konfety", kompletní řada hudebních nástrojů s návrhy pop-rocků! „Konfety“ probudí všechny smysly a představuje nejmladší hudebníky do řad hudební improvizace. Rozměry: 38,5 x 16 x 4,5 cm Materiál: dřevo a kov Vhodné pro děti od 2 let věkuDodatočné parametre
| Kategória: | Detské hudobné hračky a nástroje |
|---|---|
| EAN: | 3700217376048 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.8 kg |
| ? Materiál: | drevo,kov/nerez |
| ? Počet dielikov: | 3 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 38,5 x 16 x 4,5 cm |
| hmotnosť: | 0.8 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Confetti |
| Rozmery: | 38,5 x 16 x 4,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 3 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,kov/nerez |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
