Podrobný popis
Dřevěné auto pro tlačení v krásných pastelových barvách Janod Sweet Cocoon Series.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217344139 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov |
| ? Váha: | 1.15 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 8 |
| Rozmery: | 12,4 x 5,4 x 8 cm |
| Téma: | Autá |
| hmotnosť: | 1.15 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov |
| Séria: | Sweet Cocoon |
| Rozmery: | 12,4 x 5,4 x 8 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 8 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Autá |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
