Janod DISPLEJ Tradičný kovový hudební kolotoč káča Zajíčci Pure 6 ks
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod DISPLEJ Tradičný kovový hudební kolotoč káča Zajíčci Pure 6 ks
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Kolem!! A Dookola !! Králíci se točí na neurčito! Tento pěkný barevný vlk zdobený malými zajíčci pomůže rozvíjet dovednost batolata. Jediné, co musíte udělat, je stisknout páku a točit se plnou rychlostí, ale zůstává v rovnováze! Hračka pro nejmladší děti od 18 měsíců.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217341206 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Váha: | 0.1 kg |
| ? Materiál: | kov/nerez |
| Master kartón: | 6 |
| Rozmery: | 13 x 13 x 14 cm |
| GPSR Upozornenie: | Uschovajte si informácie. Čistite len vlhkou handričkou. |
| Séria: | Pure |
| TOP: | Áno |
| Výrobca | Kontakt: | JURATOYS | 13 rue de l’Industrie, 39270 ORGELET, France | customer-service@janod.com | www.janod.com |
| hmotnosť: | 0.1 kg |
| GPSR Upozornenie: | Uschovajte si informácie. Čistite len vlhkou handričkou. |
| Výrobca | Kontakt: | JURATOYS | 13 rue de l’Industrie, 39270 ORGELET, France | customer-service@janod.com | www.janod.com |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Master kartón: | 6 |
| Séria: | Pure |
| Rozmery: | 13 x 13 x 14 cm |
| TOP: | Áno |
| Materiál: | kov/nerez |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
