Podrobný popis
Dětská hádanka s 20 kusy s motivem lesních zvířat. Některé kusy obsahují dotykové části různých materiálů pro smyslové vnímání (kožešinu, třpytky, samet atd.) /Silné> Děti. Pomocí hádanky se naučí rozpoznávat barvy, tvary, předměty, rozvíjejí se motorické dovednosti rukou, děti se učí vnímat vztah mezi částmi a celkem. hádanky jsou vhodné pro děti od 2 let. Balíček obsahuje ilustrativní plakát hotové hádanky. Velikost logické podšívky je 65 x 50 cm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217326852 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.57 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 20 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 65 x 50 cm |
| Téma: | Les |
| hmotnosť: | 0.57 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 65 x 50 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 20 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón |
| Téma: | Les |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
