Podrobný popis
Dřevěná vzdělávací magnetická hra tváře zvířat. Magnetická hra se skládá z 30 dílů. Úkolem dětí je přidat různé doplňky, jako jsou oblečení, klobouky, uši a další. Kousky lze kombinovat různými způsoby, lze je sestavit pes, slepice, medvídka, kočka, selata a další. Vhodné pro děti od 2-5 letDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217380359 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.78 kg |
| ? Materiál: | drevo,magnet |
| ? Počet dielikov: | 37 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 33,5 x 4 x 32,5 cm |
| hmotnosť: | 0.78 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 33,5 x 4 x 32,5 cm |
| Počet dielikov: | 37 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,magnet |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
