Podrobný popis
Voom Vorom! Je špičková hodina! Zde je přehlídka aut, která vstupují a nechávají jít na parkoviště pomocí rámů a výtahu nebo využít výhod automatického mytí aut ... noc přichází a je čas dát auto do garáže. Skutečná funkční garáž, která se otevírá díky přizpůsobeným klíčům a zámkům, díky nimž jsou každé dveře jedinečné. Hodiny hry jsou zaručeny s touto dřevěnou garáží a jejími 3 auty a vrtulníkem. Ideální pro rozvoj jemných motorických dovedností a představivosti. Bolid je sbírka vozidel Janod! Tato řada byla navržena pro nejmenší 2 roky nebo více a navíc obsahuje vysoce kvalitní materiály, aby všechny bolidní hračky byly opravdu pevné! S těmito vozidly pevně usazenými na gumových kolech si vaše dítě bude moci užít mnoho hodin hry v písku, zahradě nebo dětském pokoji. S dřevěnou garáží si vaše děti budou mít hodně zábavy. Chce vaše malá zlobivá být šoférem? Chce zachránit životy lidí vrtulníkem? V tomto případě je tato garáž pro něj ideální, je palanda a mnoho příslušenství a uzamykatelné garáže. Hra rozvíjí představivost dětí, kreativitu a jemné motorické dovednosti. Dřevěná garáž je pěkně zpracována, vyrobená z vysoce kvalitního dřeva a zbarvená ekologickými barvami. Dřevěná garáž je vhodná pro malé řidiče, ideální pro okupační hru, hra rozvíjí motorické dovednosti, představivost a kreativitu dětí. vhodné pro děti od 2 let. Materiál: Wood_X000D_ Rozměry: 90,5 x 32 x 30,5 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217346362 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov |
| ? Váha: | 2.4 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 12 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 92 x 32 x 30,5 cm |
| Téma: | Autá |
| hmotnosť: | 2.4 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov |
| Séria: | Bolid |
| Rozmery: | 92 x 32 x 30,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 12 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Autá |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
