Podrobný popis
6 Postaveno -v části kuchyně jsou dvě police pro skladování jídla, hodin, věšáku na tašky, umyvadlo, varná, trouba a otevírací skříň. Spolu s kuchyní najdete v balíčku také 5 příslušenství: hrnec, naběračka, otáčení, cukr a hrášek v papírové krabici. Pečení trouba je realistický příslušenství, které bude ocenit každý kuchař. Praktickou součástí kuchyně jsou police, které slouží a ukládají jídlo nebo zkrášlení kuchyně květinami nebo hračkami. Dřevěná kuchyně pro děti v krásné růžové bílé barvě je skvělým doplňkem každého dětského pokoje. Malý kuchař může vařit večeři na varné desce, péct dort v troubě, vložit nádobí do vestavěné skříně a naučit se, jak udržovat pořádek. Na straně kuchyňského koutku je díra, díky které je možné snadno přenést kuchyňský kout, pohledu na velikost kuchyně v místnosti nezabírá mnoho místa. Dítě rozvíjí jeho kreativitu a představivost a vynalézá nové a nové recepty. Kuchyně je vhodná pro děti od 3 do 8 let Kuchyňské rozměry jsou & nbsp; 53 x 30 x 78 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Detské kuchynky |
|---|---|
| EAN: | 3700217365677 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 7.75 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 53 x 30 x 78 cm |
| hmotnosť: | 7.75 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 53 x 30 x 78 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
