Janod dřevěná magnetická skládačka Raketa Kit Magnet 16 cm 9 ks
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod dřevěná magnetická skládačka Raketa Kit Magnet 16 cm 9 ks
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Jděte na své první vesmírné dobrodružství! Magnetická raketa je pro vaše děti skvělým prvním dárkem. Raketa může být použita jako 3D hádanka a zároveň jako krásná dekorace pro školku. Velká magnetická raketa je pro vaše děti skvělým prvním dárkem. Raketa může být použita jako 3D hádanka a jako krásná dekorace pro školku. Jednotlivé kusy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního dřeva a jsou spojeny prostřednictvím magnetů, které umožňují vašemu dítěti hrát si s ním bez oddělení jednotlivých kusů od sebe. Je to skvělý dárek pro velké i malé chlapce, kteří mají velkou představivost. Funkce: Raketa je vhodná pro děti od 20 měsíců.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217352073 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov |
| ? Váha: | 0.17 kg |
| ? Materiál: | drevo,magnet |
| ? Počet dielikov: | 6 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 6,5 x 6,5 x 16 cm |
| Téma: | Vesmír a Zemeguľa |
| hmotnosť: | 0.17 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov |
| Rozmery: | 6,5 x 6,5 x 16 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 6 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,magnet |
| Téma: | Vesmír a Zemeguľa |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
