Podrobný popis
Země, klopa, klopa! Kdo se schovává za dveřmi stodoly? Tato pěkná dřevěná znalostní deska ilustruje každodenní život hospodářských zvířat a jejich kuřat. Skládá se z 5 dveří s různými otevíracími systémy: klíč (s zavěšeným zámkem), bariéry, zámek řetězu, naklápění západky a (tlačítko) zámku. Každé dveře jsou jiné barvy a jsou označeny jiným číslem. Překvapení! Toto číslo se rovná počtu zvířat ukrytých za dveřmi. Tato atraktivní dřevěná hračka umožňuje vašemu dítěti rozvíjet své dovednosti při učení barvy, čísel a zvířat. Ideální pro trávení času na farmě! Hračka vyrobená ze dřeva s certifikátem FSCTM. Manipulace s hračkou pro děti od 3 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217371197 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.72 kg |
| ? Materiál: | drevo,kov/nerez |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 34,6 x 2,8 x 24,8 cm |
| Téma: | Farma |
| hmotnosť: | 0.72 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 34,6 x 2,8 x 24,8 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | drevo,kov/nerez |
| Téma: | Farma |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
