Podrobný popis
Je čas spát pro dítě ... Tato krásná postýlka je ideální pro děti, aby panenku uložily a jemně ji přenesly do vysněné země. S její přikrývkou a polštářem zajíc ohromí malé chlapce a dívky. Kompatibilní s panenkami až 42 cm (panenka se prodává samostatně). Role hračka vyrobená z dřeva FSCTM pro děti od 3 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry na povolania |
|---|---|
| EAN: | 3700217359027 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 1.75 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 49,5 x 30 x 30 cm |
| hmotnosť: | 1.75 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Séria: | Zen |
| Rozmery: | 49,5 x 30 x 30 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
