Podrobný popis
Siréna bude znít, nechte hasiče projít! Nechte své dítě objevit každodenní život hasičů. Tato praktická dřevěná hasičská stanice se skládá ze 2 hasičů, kteří mohou proklouznout na tyč, vrtulník a 4 vozidla: 2 auta, 1 sanitky a 1 hasičský vůz s odnímatelným žebříkem. Každý může používat rampy, výtah a obvod kolem hasičské stanice, aby se dostali na místo požáru! Bolid je sbírka vozidel Janod! Tato řada byla navržena pro nejmenší 2 roky nebo více a navíc obsahuje vysoce kvalitní materiály, aby všechny bolidní hračky byly opravdu pevné! S těmito vozidly pevně usazenými na gumových kolech si vaše dítě bude moci užít mnoho hodin hry v písku, zahradě nebo dětském pokoji. S dřevěnou hasičskou stanicí a příslušenstvím 9 ks, vaše děti si užijí spoustu zábavy. Chce vaše malá zlobivá být hasičem? Chce zachránit zaseknutého psa nebo kočku na strom? V takovém případě je hasičská stanice pro něj ideální. Hra rozvíjí představivost dítěte, kreativitu a jemné motorické dovednosti. Dřevěná hasičská stanice je pěkně zpracována, vyrobená z vysoce kvalitního dřeva a zbarvená ekologickými barvami. Dřevěná hasičská stanice je vhodná pro malé budoucí hasiče, je ideální pro okupační hru, hra rozvíjí motorické dovednosti, představivost dětí a kreativitu. vhodné pro děti od 2 let. Materiál: Wood_X000D_ Rozměry: 42 x 68 x 32 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217346393 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov |
| ? Váha: | 2.4 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 10 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 42 x 68 x 32 cm |
| Téma: | Požiarnici/Hasiči |
| hmotnosť: | 2.4 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov |
| Séria: | Bolid |
| Rozmery: | 42 x 68 x 32 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 10 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Požiarnici/Hasiči |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
