Janod dřevěná první kytara pro děti Confetti s reálnym zvukem 6 strun
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod dřevěná první kytara pro děti Confetti s reálnym zvukem 6 strun
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Máte doma malého hudebníka a hledáte pro něj originální dárek? Máme pro vás řešení! Originální a vysoce kvalitní kytara se 6 kovovými strunami a nbsp; a má 64 cm. Nástroje podporují rozvoj hudebního pocitu a pocitu rytmu vašich dětí a díky jejich rozmanitosti celé vaší rodiny určitě nabídnou hodiny plné zábavy. vhodné pro děti od 3 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské hudobné hračky a nástroje |
|---|---|
| EAN: | 3700217375980 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.7 kg |
| ? Materiál: | drevo,kov/nerez |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 64 x 22 x 6,3 cm |
| hmotnosť: | 0.7 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Confetti |
| Rozmery: | 64 x 22 x 6,3 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo,kov/nerez |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
