Janod dřevěná skládačka a vkládačka Želvy Učíme se tvary a barvy
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod dřevěná skládačka a vkládačka Želvy Učíme se tvary a barvy
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Nechte se unést barevným světem barev a tvarů, které vám nabízejí tyto 4 želvy! Krásná barevná dřevěná vkládající hádanka ve tvaru želv je skvělým nástrojem pro rozvoj jemných motorických dovedností vašich dětí. 6 Želvy lze od sebe oddělit a propojit. Vhodné pro děti z 1 roku.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217353377 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.46 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 20 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 20,5 x 20,5 x 5 cm |
| Téma: | Tvary a farby |
| hmotnosť: | 0.46 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 20,5 x 20,5 x 5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 20 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Tvary a farby |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
