Podrobný popis
Vezměte křídu, umělci! Nechte představivost vašeho dítěte přijít na tuto krásnou dřevěnou desku. Se stojanem na zádech a silikonovými podložkami pro větší stabilitu je tato deska snadno umístěna na stůl nebo na jiném rovném povrchu. Úložiště a doprava nemohou být snazší! Stojan je skladován skládáním za deskou uvolněním patentu na zadní straně. S deskou jsou dodávány 3 kusy křídy a houby. Tato rada je ideální pro úvod do předčasného psaní a rozvoj kreativity vašeho dítěte. Dřevěná hračka FSCTM. Vzdělávací hračka pro děti od 3 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kreslenie a maľovanie |
|---|---|
| EAN: | 3700217396367 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.9 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 4 |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 38 x 1,5 x 28 cm |
| hmotnosť: | 0.9 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 38 x 1,5 x 28 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 4 |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
