Podrobný popis
Dokonce i vaše dítě rád vydává hluk a má rád něco, co vydává zvuk? Pak je tato barevná tamburína perfektní pro vás! Rozmanitý, tečkovaný tamburín je snadno přenosný a vaše dítě si s ním může hrát kdekoli. Naučte své dítě hrát trvalý nebo funky rytmus, hrát pomalu nebo rychle a pomocí rukou. 6 Vhodné pro děti od 3 letDodatočné parametre
| Kategória: | Detské hudobné hračky a nástroje |
|---|---|
| EAN: | 3700217376017 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.15 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 20,5 x 4,5 cm |
| hmotnosť: | 0.15 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Confetti |
| Rozmery: | 20,5 x 4,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
