Podrobný popis
Tato krásná, chytře navržená dřevěná krabice je ideální pro vaše děti, aby se naučily nejen barvy, ale také geometrické tvary (trojúhelník, kruh, čtverec). Zhořed jsou tvary vloženy podle barev, ale také tvarem. Tvary jsou vloženy ze stran stranou, takže děti se naučí velikost a koncept - od nejmenších po největší. Box obsahuje 6 barevných tvarů - 2 trojúhelníky, 2 kruhy, 2 čtverce Box má na jedné straně malý posuvný poklop, takže tvary lze snadno odstranit. Rozměry 22,8 x 9 x 9 cm Materiál dřevo (buk a překližka) Vhodné pro děti od 18-36 měsícůDodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217353308 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.6 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 6 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 22,8 x 9 x 9 cm |
| Téma: | Tvary a farby |
| hmotnosť: | 0.6 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Essentiel |
| Rozmery: | 22,8 x 9 x 9 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 6 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Tvary a farby |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
