Podrobný popis
Dřevěná hračka 2in1: Stavební hra pro sestavení krásného hasičského vozu pomocí mnoha dodávaných kusů, ořechů a šroubů. Po kompilaci mohou děti nechat svou fantazii běžet a zažít velkolepá dobrodružství s touto plně naplněnou hračkou! Obsahuje 45 kusů, s 2 nástroji a 2 hasiči a pokyny pro montáž. Vhodné pro děti od: 3 roky Materiál: Wood Velikost produktu: 30 x 14,5 x 30 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Hry na povolania |
|---|---|
| EAN: | 3700217364694 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov |
| ? Váha: | 1.76 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 45 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 30 x 14,5 x 30 cm |
| Téma: | Požiarnici/Hasiči |
| hmotnosť: | 1.76 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov |
| Séria: | Brico’Kids |
| Rozmery: | 30 x 14,5 x 30 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 45 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Požiarnici/Hasiči |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
