Janod Dřevěné kostky Lesní mláďátka Baby Forest pohádkové od 1 roku 4 ks
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Dřevěné kostky Lesní mláďátka Baby Forest pohádkové od 1 roku 4 ks
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Moje první kostky - kuřata je zábavná hra 4 dřevěných kostek, ze které můžete vytvořit 4 portréty kuřat různých zvířat. Můžete je shromáždit z jednotlivých kostk? Kostky jsou skvělým prvním dárkem k narozeninám pro vaše nejmenší děti! Kostky jsou dodávány v originálním a praktickém kartonovém obalu. Vhodné pro děti od 12 do 36 měsíců.Dodatočné parametre
| Kategória: | Stavebnice |
|---|---|
| EAN: | 3700217380014 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.17 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 4 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 9 x 9 x 4,5 cm |
| Téma: | Les |
| hmotnosť: | 0.17 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 9 x 9 x 4,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 4 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Les |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
