Janod Dřevěné magnetické rybářské udice pro děti Let's Go Fishing
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Dřevěné magnetické rybářské udice pro děti Let's Go Fishing
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Kdo nejprve chytí ryby na tyči? Kdo chytí žraloka? Chytání ryb nikdy nebylo tak zábavné jako nyní! Originální a stylová hra Pojďme na ryby! Je to skvělý dárek pro vaše malé děti. Hra je vyrobena z masivního dřeva a zahrnuje 11 různých barevných dřevěných ryb, které mají na zadní straně rozteče a dvě magnetické tyče. Hra je vhodná pro 2 hráče ve věku 3 až 8 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217330620 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.48 kg |
| ? Materiál: | drevo,magnet |
| ? Počet dielikov: | 13 |
| Master kartón: | 5 |
| Počet hráčov: | 2 |
| Rozmery: | 7 x 1 x 5 cm rybičky a 47 x 1,5 cm udice |
| Téma: | More |
| hmotnosť: | 0.48 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 7 x 1 x 5 cm rybičky a 47 x 1,5 cm udice |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 13 |
| Master kartón: | 5 |
| Materiál: | drevo,magnet |
| Počet hráčov: | 2 |
| Téma: | More |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
