Podrobný popis
Ideální hračka pro hry rolí ze světa pro dospělé. 4 dřevěná magnetická vejce zpoždění v kartonovém obalu bude určitě vynikající volbou pro dítě, které rád vaří a hraje v kuchyni. Sada je perfektním příslušenstvím pro dřevěné kuchyně nebo dětské obchody. Zaručuje spoustu zábavy, rozvíjí motorické dovednosti, představivost dítěte a inspiruje se v kreativní hře. Vhodné pro děti od 3 let. Rozměry: 10,7 x 10,2 x 7,4 cm Materiál: dřevo a kartonDodatočné parametre
| Kategória: | Hry na povolania |
|---|---|
| EAN: | 3700217365936 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.2 kg |
| ? Materiál: | drevo,kartón |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 10,7 x 10,2 x 7,4 cm |
| hmotnosť: | 0.2 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 10,7 x 10,2 x 7,4 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,kartón |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
