Podrobný popis
S dřevěnými magnety se děti mohou učit dopisy, napsat svá první slova nebo nechat odkazy na lednici nebo magnetické desce. Použití těchto krásných barevných dřevěných magnetů abecedy je široké a děti od 3 let se budou hrát. Balíček obsahuje 52 magnetůDodatočné parametre
| Kategória: | Kreslenie a maľovanie |
|---|---|
| EAN: | 3700217396121 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.25 kg |
| ? Materiál: | drevo,magnet |
| ? Počet dielikov: | 52 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 3,5 x 0,4 x 4 cm |
| Téma: | Abeceda/Písmená |
| hmotnosť: | 0.25 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 3,5 x 0,4 x 4 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 52 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,magnet |
| Téma: | Abeceda/Písmená |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
