Podrobný popis
Usaďte se! Malá auta se blíží! Vytvořme bláznivý závod s různými vozidly. Kolize? Nepanikařte, odtahové vozidlo je připraveno pomoci. Dostaňte se do cíle předat trofeje. Tato sada se skládá z 24 dřevěných magnetů, které se drží magnetických desek, chladniček nebo jakéhokoli jiného magnetického povrchu. Vaše dítě může při zábavě rozvíjet vaši představivost a dovednosti. Dřevěná magnetická hračka FSCTM. Pro děti od 2 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kreslenie a maľovanie |
|---|---|
| EAN: | 3700217396411 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.25 kg |
| ? Materiál: | drevo,magnet |
| ? Počet dielikov: | 24 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 14 x 8 x 14 cm |
| Téma: | Autá |
| hmotnosť: | 0.25 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 14 x 8 x 14 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 24 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,magnet |
| Téma: | Autá |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
