Podrobný popis
Jděte na cestu do světa dinosaurů s našimi dino magnety! Velké příběhy lze vymyslet se spinosaurem, stegosaurem, pteranodonem a všemi ostatními. Tato sada se skládá z 24 dřevěných magnetů, které lze umístit na magnetické destičky nebo na jakýkoli jiný magnetický povrch. Vaše dítě si bude moci rozvíjet svou představivost a dovednosti v zábavě. Dřevěná hračka FSCTM. Pro děti od 2 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kreslenie a maľovanie |
|---|---|
| EAN: | 3700217358396 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.15 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 24 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 14 x 8 x 14 cm |
| Téma: | Dinosaury |
| hmotnosť: | 0.15 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Dino |
| Rozmery: | 14 x 8 x 14 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 24 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Dinosaury |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
