Podrobný popis
Co se stane na farmě? Rozvíjejte představivost u dětí a sestavte svůj vlastní příběh s magnety s farmářským motivem. Naučte se zvířata a předměty objektů, zlepšují prostorovou představivost a jemné motorické dovednosti pro nejmenší nebo procvičujte sadu a čísla se školáky! Stylové příslušenství chladničky nebo deska Janod v dětském pokoji. obsahuje 24 kusů dřevěných magnetů a praktický kryt s visící rukojetí. Vhodné pro děti od 18 měsíců Velikost balíčku 14,5x 8 x 14,5 cm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kreslenie a maľovanie |
|---|---|
| EAN: | 3700217381578 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.21 kg |
| ? Materiál: | drevo,magnet |
| ? Počet dielikov: | 24 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 14,5 x 8 x 14,5 cm |
| Téma: | Farma |
| hmotnosť: | 0.21 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 14,5 x 8 x 14,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 24 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,magnet |
| Téma: | Farma |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
