Podrobný popis
Současně je pro podporu podpory a naučit se chodit. Díky nastavitelné rukojeti výšky (47 až 53 cm) je chodce univerzální a přizpůsobuje se velikosti vašeho dítěte. Walker má neviditelnou a odnímatelnou brzdu, kterou můžete blokovat kola (ve 12 měsících) a můžete je postupně uvolnit, aby vaše dítě během učení zvládlo rychlost chodce. 6 Ryby, třídění a vkládání a nbsp; se zvukem, otočnými očima a textilní tváře. Velikost chůze je & nbsp; 39,5 x 34,2 x 54 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Chodítka |
|---|---|
| EAN: | 3700217380052 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 3.2 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 39,5 x 34,2 x 54 cm |
| hmotnosť: | 3.2 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 39,5 x 34,2 x 54 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
